2013 Saç Modelleri

, , Leave a comment

2013 saç modelleri

2013 saç modelleri

2013 saç modelleri artık netleşmeye başladı. Dünya basınından yaptığımız araştırmalara ve derlemelere göre bu yıl düşük at kuyruğu ve salaş saç modelleri moda olacak. Hollywood yıldızlarının katıldığı galaları, davetleri takip ettiyseniz görmüşsünüzdür, hemen hepsi salaş saç modellerini tercih etmişler. Biraz daha resmi olmak isteyenler ise düşük at kuyruğu saçları tercih ediyor. Bu yıl yandan at kuyruğu saçları da özellikle genç kızlar çok tercih ediyor ama dünya modasında buna yer yok ne yazık ki.

2013 saç modelleri topuz ve at kuyruğuna farklı bir bakış açısı getiriyor. Bilindik modeller bu yıl sıradışılık la karşımıza çıkıyor. Topuz modelleri başlı başına bir yazmınızın konusu olacağından ona burda değinmiyoruz.  Siz de 2013 saç modelleri trendine ayak uydurmak istiyorsanız aşağıdaki fotoğrafları detaylı bir incelemeye almalısınız.

Saç modelleri çok derya deniz bir konudur, 2013 için daha detaylı bilgilere ulaşmak için saç modelleri başlıklı kategorimizi incelemelisiniz. Burada bu yıl ünlü yıldızların yaptığı saçları takip edebilirisiniz. Sayfamız sürekli günceldir.

Daha önce de Selena Gomez Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published