2013 Trend Saç Renkleri

, , Leave a comment

2013 saç rengi

2013 saç rengi

Baharın gelmesi ile birlikte kendinizi de tazelemek istiyorsanız saç renginizden başlamaya ne dersiniz?

Bu yılın saç modasındaki trend hiç şüphesiz ki karamel tonlarıdır. Bir çok ünlünün de tercih ettiği karamel tonların dışında bakır ve bakır kızıl tonlarda mevcut. Havalı ve sıcak bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlar karamel tonlarını tercih edebilirler. Tabi her ten rengine yakışır diyemeyiz. Öncelikle kendi tonunuzu uzman yardımı ile bulmanız gerekecek.

Hafif gölgelendirilmiş ve aydınlık bir makyaj tercih eden bayanlar için uygun bir saç rengi olan karamel ve tonları her yaştan bayanların beğenisini kazanmış ve bu yılın en trend rengi olmuştur.

Karamel rengi dışında, bal köpüğü, kahve köpüğü, altın sarısı, fındık kabuğu, ve bakır kahve gibi karamelin tonları olan saç renkleri ile de karşılaşıyoruz. Bu renklerin içerisinde ten renginize uyanı tercih edebilirsiniz. Kadınlar genelde saç rengi değiştirmede kararsız kalırlar. Bu kararsızlık anında sizi iyi tanıyan kuaförünüze mutlaka danışın ve emin olup içinize sindirin.

Saç renginizi değiştirirken kendi saç renginizde çok önemlidir. renk açma işlemi uygulanacak olan saçlarda oksidanın derecesi çok önemlidir. Yanlış uygulama sonucunda saçlarınıza zarar verebilir.

Saç rengini değiştiren bayanlar dikkat etmeniz gereken, hangi saç rengini seçerseniz seçin belli aralıklarla saç bakımınızı yaptırmayı ihmal etmeyin. Saç bakımınızı düzenli yaptırdığınızda boyamalara karşı saçlarınız daha dayanıklı bir hale gelir ve yıpranmayı engellemiş olursunuz.

Daha önce de Saç Nasıl Hızlı Uzar konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published