2014 Bornoz Takımları

, , Leave a comment

2014 bornoz takımları sitemizde sergilenmiştir. Bu yıl birbirinden güzel modeller piyasaya çıkmaya başladı. Zıt renk borno takımları bu yıl gayet revaçta. Mobilya, aksesuar ve halı koleksiyonu ile milyonların beğenisini kazanan merinos, son yıllarda mevcut koleksiyonlarına tekstil alanında da yenilikler katarak yeni alanlarda da sözü geçen isimlerden biri olmaya devam ediyor. 2013 yılı koleksiyonunda da yer verdiği banyo grupları ile ev hanımlarının beğenisini kazanan merinos, banyo grupları koleksiyonuna 2014 yılı kreasyonunda da devam ediyor.

Farklı markaları araştırdıkça 2014 bornoz takımı seçiminde kararınız daha da netleşecektir. Bu yıl birbirinden şık ve sade tasarımlara sahip kadife ve ipek örme bornoz modelleri ile tüm ailenin banyo grubu ihtiyaçlarına da yanıt veren merinos, kaliteli kumaş ve birinci sınıf tasarım ile bornoz ve havlu modellerini görücüye çıkardı. Beyaz, kırmızı, bej, krem gibi renklerin öne çıktığı yetişkin bornoz modelleri, havlu modelleri ve yetişkinlere özel çeşitli banyo grubu ürünlerinin yanı sıra bebekler ve çocuklar için de çeşitli ürünler bulunuyor. 2014 bornoz takımlarına aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz. Markasını merak ettiğiniz bornoz takımı için yorum bırakabilirsiniz.

Daha önce de Çanta Nereden Satın Alınır? konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published