3D Kızıl Ordu

, , Leave a comment

Son zamanların en popüler 3d oyunu olan 3d kızıl ordu oyunu ilgimizi çekmesi üzerine siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşmak istedik. Bu Unity3d tabanlı 3d oyunlar kategorisine giren online savaş oyununda counter-strike oyunlarında olduğu gibi FPS (First-Person Shooter) tarzında birinci kişi kamerasından oynanan bir oyundur. Diğer savaş oyunlarından en büyük farkı ise daha çok çeşit silah seçeneğinin bulunması ve savaş alanında ki hemen hemen bütün savaş araçlarını kullanabiliyor olmanızdır. 3D Kızıl ordu oyununda son teknoloji olan savaş jetleri, savaş helikopterleri, gemileri hatta büyük tankları bile kullanabilme şansınız olduğu için bu kapsamlı oyun sosyal medyada paylaşma rekorları kırıyor.

Yeni çıkan 3d online oyunlar ile eğlenebilmek için iyi bir internet bağlantı hızına ihtiyacınız var. Çok büyük grafiklerin kullanılması ve çok sayıda kullanıcının aynı servera (sunucu) bağlanmasından dolayı yüklü bir trafik harcamaktadır. 3D Online Oyunlar maalesef donanımı zayıf bilgisayarlarda ve düşük internet bağlantılarında çalışamazlar. Unity3d tabanlı kızıl ordu oyununda 2 farklı takım söz konusudur. Bu takımlar kırmızı ve mavi takımlardır. Chat yapma özelliği sayesinde oyunu oynarken takım arkadaşlarınız ile yazışıp daha organize bir saldırı düzenleyebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Üstelik bu güzel oyunda hiç bir ön ödeme gerekmemektedir ve ücretsizdir. Türkçe olması sayesinde tüm oyun seven Türk kullanıcıları arasında ki en popüler 3d oyun olmuştur.

Oyuna üye olmadan da Guest denilen ziyaretçi girişi seçeneğini tıklayarak direk giriş yapabilirsiniz. Ancak oyuna üye olmanızı tavsiye ederiz çünkü üye olduğunuzda kazandığınız puanlar kayıt altında kalır ve bu puanları ilerde askerinizin görüntüsünü değiştirmek ve de yeni silahlar satın almak için kullanabilirsiniz. Oyunda bir arkadaş gurubu oluşturursanız da kazandığınız puanları göstererek oyunda ki konumunuzu açıklayabiliyorsunuz herkese. Her geçen ay yeni bir özellik eklendiğinde görebilirsiniz.

 

3d Kızıl Ordu

Orjinal adı Red crucible olan bu oyunu sevdiyseniz 3d savaş oyunları kategorisine de göz atmanızı tavsiye ederiz. 3D Red Crucible oyunu ile iyi eğlenceler.

Daha önce de Hızlı İndex Almanın Yolları konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published