Abiye Ayakkabı Modelleri

, , Leave a comment

abiye ayakkabı modelleri

abiye ayakkabı modelleri

Abiye ayakkabı modelleri düğünlerde ve özel gecelerde bayanların vazgeçilmezidir. Bu tarz ayakkabılar abiye türban modelleri ile çok başarılı kombinler oluşturur. Elbiseniz ne kadar şık olursa olsun onu tamamlayan bir ayakkabınız yoksa, o elbise sönük kalacaktır. Bu sebeple bu sayfadaki ayakkabı modellerinin sizlere fikir vermesi önemlidir.

2013 ayakkabı modelleri genellikle taş süslemeli ve bantlı tarzdadır. Eskiden sadece özel günlerde giyilen abiye ayakkabı modelleri artık günlük hayatta da rahatlıkla kullanılır hale gelmiştir.

Yüksek topuklu, sade ama şık, hafif taş süslemeli deri ayakkabılar ile gittiğiniz davetlerin en şık kadını olmak sizin elinizde. Abiye ayakkabılar çok sıradışı olduğu için genellikle bir tek kıyafet ile uyumlu olurlar. Bu sebeple çeşit çeşit abiye ayakkabılar alarak koleksiyonunuzu zengileştirmelisiniz. 2013 yılı için en çok tercih edilen modeller, bilekten bağlı ucu açık tarzda olanlardır.

Aşağıya eklediğimiz galeri belki de internette bulabileceğiniz en kapsamlı abiye ayakkabı modelleridir. Bu galeriye sizin de eklemek istediğiniz sıradışı ayakkabılar varsa bize iletirseniz hemen ekleriz. Moda dünyası yakından takip edebilmek için ilgili kategorimizi ziyaret edin.

Daha önce de Avize Modelleri ve Avizenin Tarihi konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published