Android İçin Fotoshop indir

, , 1 Comment

android için fotoshop indir

android için fotoshop indir

Son zamanlarda büyük bir başarı yakalayan Android işletim sistemli telefonlar için neredeyse her türlü uygulama tasarlandı. Bir eksiğimiz vardı onu da tamamladırlar. Artık Android telefonunuzda fotoshop uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Android Markete eklenen Adobe photoshop express isimli uygulamayla artık resimlerinizi keyifle düzenleyebileceksiniz. Google playden programı indirmek için yazımızın sonundaki linki kullanabilirsiniz.

Daha önce de bilgisayarlar için fotoshop indir başlıklı bir yazı yayınlamıştık. Aynen o sayfadaki programın mobil versiyonudur bu yazılım. Aynı şekilde üreticisi tarafından ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Telefondan çektiğiniz fotoğrafları çok pratik bir şekilde shoplayabiliyorsunuz. Ayno görevi gören başka yazılımlar da android markete gelmiş durumda. Yakın zamanda bu uygulamaların da  tanıtımını yapacağız. Sitemizi sosyal medyadan takip ederseniz bu tanıtımları kaçırmamış olursunuz.

Bu program sayesinde Photoshop.com’un size sağladığı 2gb boyutundaki depolama alnını da ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Programla yapabileklerinizi kısaca özetlemek gerekirse;

  • Fotoğraflara renk efekti verebilirsiniz
  • Çerçeve ekleyebilirsiniz
  • Fotoları çevirebilirsiniz
  • Kırpabilirsiniz
  • Renk tonu atama
  • Çeşitli filtreleme işlemleri

bu yazılımın en temel özellikleri arasındadır.

 

 

 

Uygulamaya gitmek için tıklayın

 

Daha önce de Fotoshop İndir konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

One Response

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published