Android İçin Teamviewer indir

, , Leave a comment

android için teamviewer indir

android için teamviewer indir

Bir önceki yazımız olan Teamviewer indir başlıklı yazımızda Teamviewer’ın ne işe yaradğını anlatmıştık. Bu yazımızda ise sizlere Android için teamviewer indirme işelmini anlatacağız. Bu sayede bilgisayarı telefondan kontrol etme imkanına kavuşacaksınız. Öncelikle uygulamayı Google Play’den indirmenizi tavsiye ederiz. Link aşağıda;

 

 

 

Android İçin Teamviewer İndir

 

 

Yukarıdaki kırmızı başlığa tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında apk dosyasını bilgisayarınıza indirip hafıza kartınıza yükleyerek de kurulum yapabilirsiniz. Dosyayı indirmek için >>buraya<< tıklayın. Bu yazılım ticari olmadığından teamviewer taradından tamamen ücretsiz olarak sağlanıyor.

Bu yazılım sayesinde yardımcı olmak istediğiniz fakat bilgisayarı elinizin altında olmayan birine android işlemcili telefonunuzdan destek olabilirsiniz. Bunun haricinde webmaster arkadaşlar sunucularını teamviewer ile kontrol edebilir. Uygulamaya dilerseniz telefonunuza Google Play yükleyip ordan aratarak da sahip olabilirsiniz.

Konu hakkında her türlü soru ve sorunlarınız için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Daha önce de Teamviewer indir Son Sürüm konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published