Arçelik Özel İstanbul Servis

, , Leave a comment

Klima satın alırken ve özellikle montaj işlemlerinde klimanızın ne yöne doğru baktığına ve alanın genişliğine dikkat etmelisiniz. Klima montajı sıradan ürünler gibi kısa süreli ya da kolay bir iş değildir. Yapılacak en küçük hatada büyük sorunlar ve sıkıntılar meydana gelebilir. Bu da sizi maddi zarara sürükler.

Özel Arçelik Servis İstanbul : 444 1 494

Kuzey ya da güney cephesine bakan evler farklı ısı alır ve gün içerisinde bu ısı miktarları değişiklik gösterir. Klima uzmanları bu değişikliğe karşı montaj konusunda gerekli tedbirleri alır ve gerekli analizleri yaparlar. Yetkili servisler bu konuda uzmandırlar fakat bazı konularda sıkıntı olabilir ve destek alamazsınız ya da hizmet kalitesinden memnun kalmayabilirsiniz bu gayet normal bir durum. Bu gibi olaylarda yapmanız gereken tek şey hemen 444 1 494 numaralı telefonları çevirmek ve ARÇELİK özel klima servisine ulaşmak olmalıdır.

arçelik servisi

arçelik servisi

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız montaj konusunda da işlerine en iyi isimlerdir. Kadromuza güvenmekte haklıyız çünkü bugüne kadar hiçbir şekilde şikayet almadık. Özellikle mutfak duvarlarına monte edilen bacalı klimalar için en uygun nokta burasıdır. Havalandırma daima dışarıdadır ve baca çıkışı da dışarı verilir. Düzenli olarak klima bakımı şarttır ve özellikle şu dönemde bizleri aramanız tavsiye edilir.

6 aylık belli sürelerle yapılacak bakımlar ARÇELİK marka klimanızı en iyi hale getirecek ve klimalarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır. ARÇELİK özel klima servisi olarak hizmetinizdeyiz.
Kaynak: http://www.arcelikservismerkezi.org

Daha önce de İstanbul Kaliteli Siemens Servisi konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published