Beceri Oyunları İle Yeteneklerinizi Geliştirin

, , Leave a comment

Oyun kuzusu

Oyun kuzusu

Bu yazımızda sizlere flash oyun sektöründe 4.yılını dolduran Sunoyun.com sitesini tanıtacağız. Sunoyun hergün onbinlerce oyunseverin akınına uğrayan, sektörde oldukça başarılı bir site. Sosyal medyada 60.000’in üzerinde bir hayran kitlesi bulunan bu sitenin geleceği oldukça parlak.
Oyun siteleri genelde çocuklara hitap eder fakat bu site orta yaşı da hitap ettiği kitleye katmış. Bol miktarda Beceri oyunları barındıran bu sitede siz de boş zamanlarınızı yeteneklerinizi geliştirmek için değerlendirebilirsiniz. Beceri oyunları kategorisindeki oyunların çoğu güncel olaylardan, dizilerden esinlenerek hazırlanmış bu da ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başarıyor.
En çok oynanan oyunlardan biri de Hazine Avı. Bu oyunda amaç yanyana ve/veya alt alta gelmiş aynı renkten minimum iki kutucuğun üzerine tıklayarak puan toplamak. Bölümü geçebilmek için ekranın orta alt kısmındaki kırmızı hız ölçeri maksimuma getirmeniz gerekiyor. Bunu da hızlıca kutucukları yok ederek başarabilirsiniz.

Çocuklar için de eğitici oyunlar yer alıyor Sunoyun’da. Bunlardan biri Oyun Kuzusu oyunu. Bu oyun sayesinde çocuğunuza, küçük kardeşinize eğlenceli bir şekilde mouse hakimiyeti kazandırabilirsiniz. Oyunun başında köpeğinizi seçiyorsunuz ve kuzuları köpekle korkutarak çiftliğe sokmaya çalışıyorsunuz.

Siz de bilgisayar başında bazen ne yapacağınızı bilmediğiniz durumlara karşı bu siteyi sık kullanılanlarınıza ekleyin zamanın nasıl geçtiğini unutun.

Daha önce de Litespeed Kurulumu konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published