Blazer Ceket Modelleri

, , 3 Comments

abiye ceket modelleri

abiye ceket modelleri

Blazer ceket modelleri spor giyinmeyi seven bay ve bayanların en gözde giysisidir. Eskiden sadece erkekler blazer ceket giyerdi ama artık bayanlar için de üretim yapılıyor. Şıklığa önem veren bayanların gardrobunda en azından birkaç tane blazer ceket bulunmalıdır. Bir çok giysiyle kolaylıkla kombin olduğundan gayet de kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz.

Ünlü tasarımcılar 2013 yılı için bol bol blazer ceketler tasarladı hem erkekler için hem de bayanlar için. Bu yıl podyumlarda çok sık göreceğiz bu ceketleri. Baskılı blazer ceketler giyenler daha şimdiden sokaklarda boy göstermeye başladı. Yıllar öncesinin modası olan bu baskılı ceketler anlaşılan bu yıl tekrar moda oluyor. Özellikle zayıf ve uzun boylu bayanlara çok  yakışan bu ceketlerde bu yıl çiçekli modelleri tercih etmelerini öneririz.

Erkeklerin blazer ceket tercihleri hep armalı ceketlerden yana olmuştur, bu sebeple piyasada armasız bulmak zordur zira talep armalıya olduğundan üretim hep bu şekilde yapılıyor. Kadife blazerlar son yıllarda oldukça sevilen modeller oldu. Spor giyinen erkekler neredeyse yaz kış blazer ceket giyer oldu. Özellikle 2012 yazındaki beyaz mavi blazerlar mutlaka dikkatinizi çekmiştir. Neredeyse büyük markaların hepsi bu renklerde erkek ceketleri üretti.

Şimdi sizlere 2013 yılı için fikir vermesi açısından bay ve bayan blazer ceketlerin yer aldığı bir galeri oluşturduk. Beğendiğiniz modelleri sorarsanız hangi markaya ait olduğunu size iletiriz, reklam olmasın diye burdan açık açık yayınlamıyoruz.

Daha önce de Uzun Abiye Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

3 Responses

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published