Bosch Beyaz Eşya Servis

, , Leave a comment

Bosch özel teknik servis firmasında hizmette sınır yoktur. Yedek parça ve aksesuar hizmetleri veren firmamız bir telefon ile adreslerinize ulaşır. Bulunduğumuz bölgede eksik olan sektörel işleri anında fark ediyor ve bu eksiklerin üzerinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Servis sektöründe önemli olan detaylara biz firma olarak daha çok özen gösteriyoruz.

Bilgilendirme ve öneri için gelen telefonları asla reddetmiyor ve bu telefonlara yoğunlaşıyoruz. Hizmet verdiğimiz kitleden gelecek olan geri bildirimler bizim gelişmemiz ve büyümemiz için çok önemli. Bosch özel servis firmamızın çalışanları bu sektörü yemiş yutmuş ve teoride olduğu kadar uygulama kısmında da inanılmaz işler başaran bir ekipten oluşuyor. Bireysel olarak hareket etmiyoruz, düzenli olarak fikir alış verişi içerisindeyiz ve ekip arkadaşlarımız arasında gerekli bilgilendirmeler yapılıyor.

Özel Bosch Beyaz Eşya Servis Merkezi – 444 1 494

servis merkezi

servis merkezi

Bosch marka tüm ürünler hakkında geniş bilgiye sahibiz ve bu ürünler ile karşılaştığımızda sorunsuz şekilde çözüme ulaşıyoruz. Ekip arkadaşlarımız ve teknikerlerimiz büyük bir uyum içerisinde çalışıyor. Servis sonrasında gerekli kontroller ve işlemler yapıldıktan sonra sizlere tüm detaylar sunuluyor ve sizlerin de kafasın soru işareti varsa bu soru işaretlerine veda etmeniz sağlanıyor.

Cihazlarınızın verimliliği artacaktır buna emin olun eğer bakım işlemlerini düzenli yaptırmıyorsanız sizlere ilk olarak bunu tavsiye ediyoruz. Ürün kullanımında bakım çok önemli bu sayede servis ihtiyacınız çok fazla kalmıyor ve ürünleriniz uzun ömürlü oluyor.

Daha önce de Pronet Güvenilir Alarm Sistemleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published