Can Bonomo Eurovizyon Şarkısı Love Me Back

, , Leave a comment

2012 Eurovizyon yarışmasında Can Bonomo Love Me Back şarkısı ile Türkiye’yi temsil edecek. Azerbaycan’da yapılacak olan yarışmaya yine bir İngilizce şarkıyla katılıyoruz. Şarkının söz ve müziği Can Bonomo’ya ait, düzenlemeler ise Can Saban tarafından yapılmış. Can Bononmo şarkıda artık düzenleme yapılmayacağını bu halinin son hali olduğunu söyledi. Ayrıca ilerleyen günlerde Can Saban tarafından bir klip çekilmesi bekleniyor. Gönül isterdi ki Can Bonomo Eurovizyon şarkısı Türkçe olsun. Bir Türk ülkesinin başka bir Türk ülkesindeki yarışmaya İngiliz diliyle katılmasını garipsiyoruz. Sonuç itibariyle yıllardır anlıyoruzki bu yarışmada sanatçılar, şarkılar yarışmıyor. Siyasi bir yarışma oluverdi Eurovizyon.

Can Bonomo Eurovizyon Şarkısı

Bu konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz, özellikle Can Bonomo’nun Eurovizyonda kaçıncı olacağı hakkındaki tahminlerinizi paylaşırsanız güzel bir tartışma ortamı yaratabiliriz.

Daha önce de İşte O Ses Türkiye Birincisi Berkay konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published