Dalgalı Saç Modelleri

, , Leave a comment

dalgalı saç modelleri

dalgalı saç modelleri

Dalgalı saç modelleri her yaşta kadın tarafından tercih edilen bir modeldir. Kullanımı kolay ve modern bir saç şeklidir. Dalgalı saça sahip olan bayanlar oldukça şanslıdır. Ufak dokunuşlarla şekil verebilir  ve kısa sürede çok şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dalgalı saç modellerini davetlerde,  partilerde, kokteyl gibi  bütün özel gecelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dalgalı saçların en avantajlı yanlarından birisi de saçınızın boyunun ister uzun, ister kısa olsun dilediğiniz modeli rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Düz ya da kıvırcık saça sahip olan kadınlar kuaförde veya evinde kendi çabaları ile yaptığı dalgalar gün sonuna varmadan geçerliliğini yitiriyor. Bu yüzden dalgalı saça sahip olan kadınlar saçınızın kıymetini bilin ve bakımını ihmal etmeyin.

Saç bakımı her saç modelinde olduğu gibi dalgalı saç modelinde de önemlidir. Saçınızı iyi tanıyın ve bakımını ihmal etmeyin. Eğer uzman ellerde saç bakımınızı yaptırma fırsatınız yok ise evinizde uygulayabileceğiniz kürler ile de bakımı sağlayabilirsiniz.

Sağlıklı ve parlak dalgalı saçlara sahip olmak istiyorsanız saçınızın yağlanma süresine göre yıkamalısınız. Her gün yıkanan saç kurur ve yıpranır. Fakat saçınız ince telli ve yağlı bir yapıya sahipse her günde yıkayabilirsiniz. Her gün yıkanan saçların yıpranmasını önlemek için kurutma işlemini dikkatli yapmanız gerekir.  Kuru saça sahip olanlar ise haftada üç kez yıkaması yeterli olacaktır. Daha fazlası saçın nemini yok eder ve saçın bütün dengesini bozar. Ayrıca saç modelleri hakkında daha fazla bilgi alabilmek için http://www.pyrz.org/kategori/sac-modelleri/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha önce de Özge Ulusoy Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published