Düz Saç Modelleri

, , Leave a comment

düz saç modelleri

düz saç modelleri

Düz saç modelleri arasında da aslında çok güzelleri vardır. Fakar genellikle düz saça sahip bayanların dalgalı ya da kıvırcık, dalgalı ya da kıvırcık saçlara sahip bayanların ise düz saç modelleri istemesi gibi bir ironi vardır. 2013 yılında dikkatinizi çekmiştir ünlülerin tercihleri de bu yöne kaymıştır. Galalarda, özel gecelerde genellikle uzun kahküllü düz saçlı mankenler görürüz.

Günlük hayatta düz saç modelleri arasında en çok tercih edileni katlı olanlarıdır. Çünkü bu modelin hem kullanımı rahattır hem de oldukça havalıdır. Bu model iş hayatı için de çok idealdir. İş ortamında bayanların kullabileceği saç şekilleri genellikle düz katlı modeller ya da düz at kuyruğu modelleridir. Bu stiller size disiplinli bir iş kadını havası katar.

Aşağıya 2013 yılının en  trend düz saç stillerinden meydana gelen ufak bir galeri oluşturduk. Galeriden de görüğünüz üzere ünlüler düz saçları çok tercih ediyor. Bu tarzı tercih edecekseniz saçlarınızın orta uzunlukta olmasına özen gösterin. Çok kısa saçlar için pek sorun teşkil etmese de çok uzun saçlar da pek hoş bir görünüm sergilemeyecektir, saçlarınızı olduğundan daha hacimsiz gösterecektir.

Fotoğraflar ile ilgili yorumlarınızı sitemizden esirgemezseniz seviniriz.

Daha önce de Hülya Avşar Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published