Ebru Akel Saç Modelleri

, , 1 Comment

ebru akel saç modelleri

ebru akel saç modelleri

Ebru Akel saç modelleri son zamanların arananı oldu. Güzel oyuncunun kullandığı saçlar genç kızların oldukça ilgisini çekiyor. Yıllara meydan okuyan güzelliğiyle ekranların eskimeyen yüzü olan Ebru Akel’in saç rengi ve modelleri hakkında sizler için güzel bir fotoğraf galerisi hazırladık, umarız aradığınızı burda bulmuş olursunuz.

Şimdi biraz Ebru Akel‘den bahsedelim. Ebru Akel, İzmir doğumlu bir sanatçı. İki kız çocuktan sonra aileye üçüncü kız çocuk olarak katılınca, babası tarafından birkaç yıl oğlum diye sevilmiştir. Bir çok sanat dalında aktif olarak yer almıştır. Daha 7 yaşında iken bale yapmaya başlamıştır ve bu alande 9 Eylül Üniversitesi’nden ortaokul, lise ve üniversite eğitimi almıştır. Belindeki rahatsızlıktan dolayı bu dalda kalıcı olamamıştır ve oyunculuğa başlamıştır. Bunu sunuculuk takip etmiştir. Ayrıca Loreal saç ürünlerinin reklamlarında saç modelliği yapmak üzere 2 yıllık uluslararası anlaşma imzalayan ilk Türk model olmayı başarmıştır. Oyunculuğa girişi de ablası sayesinde olmuştur. Yönetmenliğini yaptığı bir klipte Ebru Akel’i oynatarak dikkatleri çekmesini sağlamıştır.

Ebru Akel hakkında daha fazla fotoğrafa ulaşmak için EbruAkel.com.tr adresini ziyaret edebilir, Ebru Akel hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha önce de Düz Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

One Response

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published