Erkek Saç Modelleri

, , Leave a comment

erkek saç modelleri

erkek saç modelleri

Erkek saç modelleri artık gittikçe önem kazanıyor. Eskiden erkekler berbere gidip kısaltalım biraz derlerdi ama şimdi durum tamamen farklı. Artık erkekler de bayanlar kadar bakımlarına önem veriyor, farklı saç modelleri deniyor. Bu yazımızda sizlere 2013 erkek saç modelleri modası hakkında bilgiler verip bu yıl en çok tercih edilen saçların fotoğraflarını paylaşacağız.

Erkekler saç modelleri seçerken genellikle televizyonlarda görüp de beğendikleri saçları tercih ederler ama bu pek de doğru bir tercih değildir. Çünkü beğendiğiniz kişinin kafa yapısı ile sizin kafa yapınız birbirinden farklı olabilir. Bu sebeple yapmanız gereken; öncelikle kafa yapınızın benzer olduğu ünlüleri tespit etmek ve bunların fotoğraflarını Google vasıtası ile aratarak en güzel saç modellerini tespit etmek.

2013 yılında genel itibariyle kısa ve dağınık saçlar moda oldu. Ayrıca saçlarının üst tarafları dökülmüş olan erkekler için en uygun tarz naturel ense tıraşı yapılmış saçlardır. Beğendiğiniz saça uygun olarak bir de sakal tarzı ayarlamanız lazım. Kamu personeli iseniz sakal bırakma şansınız yok ama özel sektör veya öğrenciler için çok farklı sakal tarzları mevcut. Aşağıdaki saç modelleri için en uygun sakal hafif bir kirli sakaldır. Sitemizdeki diğer saç stilleri için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha önce de Topuz Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published