Facebook Bedava Konuşma Nasıl Yapılır

, , 1 Comment

facebook bedava konuşma

facebook bedava konuşma

Facebook artık kullanıcılarına cep telefonlarından ücretsiz konuşma imkânı sağlıyor. Bu özellikten yararlanabilmek için Android ya da IOS işletim sistemine sahip bir akıllı telefona sahip olmalısınız. Aslında bu özellik Amerika ve Kanada’da uygulanmakta idi Türkiye’de yeni aktif oldu. Hemen bu özelliği nasıl kullanacağınızı anlatalım;

  • Telefonunuza Facebook Messenger uygulamasını yükleyin ve giriş yapın,
  • Uygulamayı çalıştırıp aramak istediğiniz kişinin ismine tıklayın,
  • Sağ üst köşede çıkan “i” harfine tıklayın,
  • Ücretsiz Arama butonuna tıklayın.

Facebook bedava konuşma işlemi işte bu kadar basit. Arayacağınız kişinin de telefonunda uygulama yüklü olmalıdır ve giriş yapmış olmalıdır, aksi taktirde ulaşılamıyor der aramak istediğinizde. Şunu da belirtmekte fayda var konuşmalarınızda herhangi bir ücret alınmayacaktır ama internet kotanızdan tüketecektir. Wi-fi ile bağlı iken rahatça konuşabilirsiniz tabi sınırsız internet kullanıyorsanız. Özellikle yurtdışı aramalar için çok iyi bir uygulama oldu facebook bedava konuşma uygulaması.

Zaman içinde uygulamayı kullananların sayısı arttıkça daha fazla kişiyi arayabilir duruma geleceksiniz bu sebeple bu yazıyı facebookta paylaşmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Daha önce de Android Rehber Yedekleme konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

One Response

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published