Gelin Başı Saç Modelleri

, , Leave a comment

Günümüz gelinleri artık daha doğal, dağınık ve rahat saç modellerini tercih etse de topuk bazı bayanların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. İtina ile yapılmış farklı şekiller verilen kalıp topuzların yanı sıra dağınık doğal topuz modelleri de oldukça ilgi çekiyor.

Gelin adayları bu mutlu günlerine özel yaptıracakları saç modelini haftalar öncesinden araştırmaya başlar. Bu yüzden kuaför seçimi de çok önemlidir. Güvendiğiniz, sizi tanıyan isteklerinizi karşılayabilecek bir kuaför seçmeniz gerekir. İşinizi şansa bırakmayın. Düğünden bir kaç gün önce prova saçınızı yaptırmayı ihmal etmeyin. Bunu yaptırarak seçmiş olduğunuz gelin saçınızın size yakışıp yakışmadığı konusunda emin olabilirsiniz.

Gelin başı seçenekleri oldukça fazladır. Önemli olan sizin yüzünüze yakışacak modeli seçebilmektedir. Tabi ki sadece buna dikkat etmemeliyiz. Saç modelini seçerken düğünün gerçekleşeceği mekanda çok önemlidir.

Seçiminiz topuz bir model ise zarif ve şık bir görünüme sahip olursunuz. Bunun yanı sıra dalgalı bir fön ile yarım toplanmış bir saç modeli de sizi masum gösterecektir. Açık kullanılan yarım toplu modelleri genelde açık mekanda yapılacak olan düğünlerde kullanabiliriz. Gelin başının sadece modeli önemli değil tabi ki. Bununla beraber kullanacağınız tacınızda mekana uygun olmalıdır. Gelinliğinizi ağır bir model seçtiyseniz saçınızı mutlaka sade yaptırmalısınız.

Bu yılın en çok tercih edilen modelleri hafif yanlardan toplanmış minik çiçeklerle süslenmiş, su dalgası yapılmış modellerdir.

Daha önce de Kahküllü Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published