Gökkuşağı Bayrak LGBT Nedir

, , Leave a comment

Son günlerde facebook profillerinde sıklıkla karşılaştığımız renkli fotoğraflar ne anlama geliyor? Gökkuşağı renklerinden oluşan bayrak ne anlam ifade ediyor?

LGBT Nedir | Özgürlük Yürüyüşü Nedir Kamu oyunu son günlerde oldukça meşgul eden oluşumlardan birisi LGBT insanların aklında soru işareti oluşturmaya devam ediyor. Bir takım c.nsel tercihleri farklı olan bayan ya da erkeklerin genel olarak ortak adı olan LGBT ülkemizde pek hoş karşılanmayan bir durumdur. Özellikle 1800’lü yıllardan itibaren oluşan bu topluluk kendilerine bu ismi vererek dünya medyasına oluşumlarını duyurdular. Ancak son günlerde gündemi meşgul etmesinin asıl nedenlerinden bir tanesi özgürlük adı altında ve %90’ı müslüman olan bir ülkede yürüyüş, eylem tarzı girişimlerde bulunmalarıdır.

gökkuşağı bayrak

lgbt nedir

Neden Eylem Yapıyorlar
Editörün yorumu ile ;
sayıları oldukça az olan bu oluşum ülkemizde günden güne yaygınlaşmaya çalışmakta ve başta gençlerimizin hislerini kullanarak onları bir takım yalan, yanlış ve hatalı yollara sürüklemek istemektedirler. Büyük çoğunluğu müslüman olan ülkemizde bilindiği üzere bu tip oluşumlara karşı gelinmekte ve saygı duyulmamaktadır. ancak bu gruplar özellikle özgürlük adı altında gerçekleştirdikleri eylemleri neden mübarek ramazan ayında yapıyorlar hiç düşündümüz mü ? Kuşkusuz bunun adı provakasyon olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir takım grup ve kişileri yanlarına almaya çalışan başta bazı etnik kökenli siyasi parti vekilleri olmakla birlikte arkalarına aldıkları bu isimler ile anlamsız gösterilerde bulunan bu grup ve kişileri kınıyoruz.

Daha önce de Ütü Yaparken Parlama konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published