Hadise Saç Modelleri

, , Leave a comment

hadise

hadise

Hadise saç modelleri ve şarkılarıyla yıllardır gündemden düşmeyen bir sanatçı. Yaptığı her şarkıyla gündeme oturan şarkıcının kullandığı saç modelleri de çok çabuk moda oluyor.

Hadise müzik piyasasına girdiği günden beri birçok saç rengi değiştirdi. İlk olarak siyah renkte saçlarla ekranlarda görmeye alıştığımız şarkıcı daha sonra küllü sarı rengini tercih etti ve son olarak bal köpüğü renginde karar kıldı.

Ünlü şarkıcı hakkında çok ilginç bir bilgi; Hadise saçlarını 10 günde 1 yıkıyor. Evet yanlış duymadınız saçlarınını on günde bir kez yıkıyor ve bunu da inkâr etmiyor. Çok sık saç yıkamanın ve ardından fön çektirmenin saçları yıprattığını söylüyor.

Dermatologlar saçları 10 günde bir yıkamanın saçları korumadığını aksine hijyen açısından kötü olduğunu ve saçta kepek oluşumuna yol açtığını söylüyor. Ayrıca ideal saç yıkama sıklığını 2-3 günde bir olarak belirliyorlar.

Şimdi Hadise saç modelleri için hazırladığımız fotogalerimize gelelim. Aşağıdaki fotoğrafların birçoğunu belki de ilk kez göreceksiniz, sizin de elinizde olan farklı saç modelleri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Daha önce de Meryem Uzerli Hürrem Sultan Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published