Hazal Kaya Saç Modelleri

, , 1 Comment

Hazal Kaya

Hazal Kaya

Bu yazımızın konusu Türk dizilerinin vazgeçilmez oyuncusu Hazal Kaya’nın saç modelleri. Adam Film tarafınan çekilen, Hazal Kaya‘nın rol aldığı dizi tutmayınca reyting yüzünden yayından kaldırılmıştı. Bunun üzerine Hazal Kaya da bölüm başı 30bin TL olan bölüm başı ücretini 40bin TL’ye yükseltip gelen dizi tekliflerini ince eleyip sık dokumaya başlamış.

Oyunculuk eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Performans Bölümü’nde hâlen sürdürmektedir. Dizilerde boy gösterdikçe Hazal Kaya saç modelleri kelimesinin de aranma hacmi artıyor. Biz de sizlere aradığınızı bulabileceğiniz kaliteli bir sayfa hazırladık ve yazımızın sonuna bir fotogaleri ekledik.

Güzel oyuncu Hazal Kaya’nın şimdiye kadar rol aldığı filmler: Behzat Ç Seni Kalbime Gömdüm, Çalgı Çengi, Otostop, Bu Son Olsun, Ay Büyürken Uyuyamam ve Mavi Dalga adlı yapınlardır. 1990 doğumlu olan genç oyuncu genç yaşında çok başarılı bir performans sergileyerek bir çok reklam ve dizi projesinde de rol aldı.

Hazal Kaya’nın merak edilen saç modelleri, saç kesim stilleri ve saç renkleri hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki galeriyi inceleyebilirsiniz. Elinizde varsa farklı fotoğraflar bunları sitemize eklememiz için bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer ünlülerimizi saç modelleri için ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz.

Daha önce de Gülben Ergen Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

One Response

  1. saç modelleri manyağı

    01/23/2013, 04:03 pm

    güzel modeller, tebrikler… kategorinin hepsine bakmanızı tavsiye ederim kızlar 🙂

    Cevapla

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published