İğne Oyası

, , Leave a comment

İğne oyaları bayanların en sevdiği hobilerinden bir tanesi olup şıklığın ve zerafetin bir sembolüdür. Bir havlu kenarına, tülbent kenarına ya da örtü kenarına işleyeceğiniz iğne oyası ile çok şık ve güzel tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Bu ördüğünüz iğne oyalarını evlerinizde kullanabilir, evlenecek bayan adaylar çeyizlerine koyabilir veya anneler kızlarının ya da erkek çocuklarının çeyizlerine koyabilirler.

İğne oyası öyle kolay bir iş değildir ve her bayan da iğne oyaları üzerine çok fazla düşmeyebilir. Evleri ya da çeyizleri için hazır almayı tercih ederler. Günümüzde Facebook, Gittigidiyor ve kişisel sitelerde iğne oyası örnekleri satılabilmektedir. Bu hazır oyaları alarak evlerinizi süsleyebilirsiniz ve daha zarif hale getirebilirsiniz.

iğne oyası

iğne oyası

Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan iğne oyası, günümüzde tekrar ilgi görmeye başlıyor ve internetinde gelişmesiyle artık bayanların tekrardan bu kültürümüze sahip çıktıklarını görüyoruz. Birçok kişisel sitede ve devletin oluşturmuş olduğu sanat öğrenme sitelerinde çeşitli videolar ve öğretimler ücretsiz bir şekilde bayanlara sunuluyor. Kendi evleriniz için ya da çeyizleriniz için ister iğne oyası örmeyi öğrenebilir, dilerseniz de hazır şekilde satın alabilir ve işinizi bu şekilde görebilirsiniz.

Benim sizlere önereceğim site ise iğne oyası üzerine açılmış olan bir web sitesidir. Bu sitede iğne oyası yapmayı öğreneibleceğiniz gibi birçok hazır modeli de inceleyebilirsiniz ; iğne oyası

Daha önce de Tesettür Gelinlik Modelleri Nişanlıklar konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published