İlginç Alyans Modelleri

, , Leave a comment

alyans modelleri

alyans modelleri

Alyans modelleri başlıklı konumuzda sizlere 2013 yılının en dikkat çekici alyanslarını tanıtacağız. Son zamanlarda alyanslar da artık klasik çizgisinden çıkarak, eski sadeliğini kaybedip sıradışı çizgilere büründü. En dikkat çekici olanlardan biri de yazının en altındaki fotoğraflarda görüldüğü üzere kral ve kraliçe alyansları modelidir.

Evlilik yüzüğü olarak da adlandırılan alyans modelleri sizinle bir ömür boyu yaşlanacağı için size özel olmaldır. Üstteki fotoğraftaki gibi modeller de rağbet göreneler arasındadır. Kalbin bir yarısı sizin parmağınızda, diğer yarısı sevdiğinizin parmağında olacak şekilde tasarlanmıştır, gayet romantik bir alyans modelidir.

Pırlanta taşlı alyans modelleri pek kullanışlı olmadığından pek tavsiye etmiyoruz. İlerki yıllarda taş düşmesi gibi sıkıntılar yaşanabiliyor. Temenni ederiz ki aşağıdaki resimler evlilik hazırlığında olan çiftlere fikir verir.

Daha önce de Kabarık Gelinlik Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published