İngiliterede Çalışma Fırsatı Onlineisingilizcesi.com ile Yakalanır

, , Leave a comment

Dünyanın internet ile birbirine hızla bağlanması, şirketlerin birbirlerini daha hızlı bulması ve birbirleri ile daha hızlı iletişime geçmeleri İş ingilizcesi kavramının önemini günden güne artırmıştır. Bu sebeple, sektörlere özel iş ingilizcesi eğitimleri ve İş İngilizcesi kitapları yavaş yavaş önemini artırmaya başlamıştır. Artık şirketler İngilizce bilen adaylara ağırlık vermekte ve bu çalışanlarla birlikte yeni planlamalar içine girmektedir. Kısacası eskiden yerel çalışan şirketler dünya genelinde bulunan sektörlerine özel pastadan biraz da kendilerine pay düşmesini istemektedir.

İngilizcenin dünyanın ortak dili olması ve yukarıda belirttiğimiz durumun doğal yansıması olarak İngilizce bilen personel arayışları hızlanmaktadır. Yapılacak görev ne olursa olsun, iş konusunda özellikleri ortak olan adaylardan İngilizce bilen adayların işi alma oranı diğer adaylara göre daha fazladır. Bunun yanı sıra şirketlerin çalışanlarına sundukları ingilizce eğitimler sayesinde iş ingilizcesinin de önemi artmıştır. Şirketler kendilerine ait kitapların bulunduğu küçük kitaplıklara ingilizce sözlük, sektöre özel iş ingilizcesi sözlük gibi kitapları da eklemeye başlamıştır. Şirketler çalışanlarının ingilizce öğrenmesini teşvik etme konusunda hiçbir dönemde olmayan özeni göstermeye başlamıştır.

iş ingilizcesi kitaplari

iş ingilizcesi kitaplari

Bu durum da ingilizce kurs sayısında artışı getirmiştir. Ülkemizde yılda ortalama 120.000 kişi İngilizce öğrenmek için kurslara gitmektedir. Bu rakamın yaklaşık %15 lik bölümünü çalışanlarına ingilizce öğretmek isteyen şirketler oluşturmaktadır. Bu sebeple şirketler ingilizce eğitimleri için ingilizce kursları ile anlaşmakta ve çalışanlarına özel eğitimler hazırlatmaktadır. Şirketler klasik kursların yanı sıra online eğitim veren şirketleri de tercih etmektedir. onlineisingilizcesi.com/ ve benzeri siteler şirketlerin bu ihtiyaçlarına çözümler üretmekte ve ürettikleri çözümler ile çalışanların yorgunlukla kursa gitmelerinden ziyade işyerlerinde bile kaliteli ve online eğitim almalarını sağlayabilirler. Bu sayede çalışanlar daha kolay bir eğitim alacaklar ve ek bir külfet altına girmeden ingilizcelerini ve iş ingilizcelerini geliştirebilecektir.

Daha önce de İngilizce İş Görüşmesi Araştırmaları ve ingilizceisgorusmesi.com Mülakatları konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published