iPad İçin Ücretsiz Teamviewer İndir

, , Leave a comment

ipad için teamviewer indir

ipad için teamviewer indir

TeamViewer yazılımının son zamanlarda sitemizde adı çokça geçer oldu. Gerek programın işlevsel olması gegündeminde rekse birçok platforma uyumlandırılmış olması temaviewer‘ın sitemizin yer almasına sebep oluyor. Daha önceki yazılarımızda sizlere teamviewer‘ı bilgisayara, android cihazlara ve iphone’a nasıl kuracağınız anlatmıştır. Bugün ise son zamanlarda değeri gittikçe artan tablet bilgisayarlardan iPad için teamviewer kurulumunu anlatacağız.
Öncelikle baştan belirtelim yazılım yine üreticisi tarafından ücretsiz olarak sağlanıyor. Profesyonel sürümü kullanmadıkça ücret ödemezsiniz.Şu anda bu program dünyanın 200’ü aşkın ülkesinde “Yüz Milyon”u aşkın kullanıcı tarafından kullanılıyor. Yazılımın en güzel özelliği çok pratik olması. Kurulum gerektirmiyor, indir çalıştır şeklinde bir uygulamadır. Bunu ipad’inize kurmak için Apple Store’u ziyaret etmelisiniz. İlgili adrese gitmek için aşağıdaki linke tıklayın.

iPad için Teamviewer indir
Önceki yazılarımızda belirtmiştik ama okumayanlar için bir kez de burdan belirtmekte fayda görüyorum. Teamviewer ile uzaktaki bilgisayara erişim sağlarsınız. Tabi bunun için iki cihazda da internet erişimi olmak zorunda. Konuyla ilgili detaylı açıklamayı teamviewer indir başlıklı yazımdan okuyabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki verileri iPad’inize taşımak istiyorsanız yine bu program sayesinde arakablo ya da harici harddisk kullanmadan işiniz hızlıca halledebilirsiniz. Programın temel amacı, uzaktaki iki insanın birbirine yardım etmesini sağlamaktır ancak günümüzde birçok farklı amaçlara hizmet vermektedir. Yazılım hakkında her türlü sorularınız aşağıdaki yorum kısmını kullanarak sorabilirsiniz. Programla bayağı içli dışlı olduğum için, elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışırım.

Daha önce de iPhone İçin Teamviewer indir konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published