iPhone İçin Fotoshop indir

, , Leave a comment

iphone için fotoshop indir

iphone için fotoshop indir

Akıllı telefonlar artık bilgisayarların yaptığı birçok işi yapıyor. Bilgisayar kadar kapsamlı olmasa da fotoshop ile ilgili basit işlerinizi artık iPhone’dan halledebilirsiniz. Daha önceki konularımızı incelerseniz android için bilgisayarlar için fotoshop yazılımını paylaşmıştık, bu konumuzda da iPhone için fotoshop programını paylaşacağız. Yazılımı cihazınıza Apple Store’dan indirebilirsiniz.

Bu yazılım sayesinde;

  • Kırmızı gözleri yok edebilirsiniz.
  • Çektiğiniz fotoğrafların renk tonlarını ayarlayabilirsiniz.
  • Photoshop.com üzerinden sunulan 2GB ücretsiz depolama alanını kullanabilirsiniz.
  • Fotoğraflarınıza çerçeve ekleyebilirsiniz
  • Farklı renk efektleri katabilirsiniz.

Yazılıma sahip olmak için buraya tıklayın. Daha profesyonel çalışmalar yapmak istiyorsanız fotoshop indir başlıklı yazımıza bir göz atmalısınız. Ayrıca hiç kurulum gerektirmeyen online uygulamalar da var bunları da sitemizden bulabilirsiniz. Fotoshop konusunda birçok çalışma yaptık, her türlü soru ve sorunlarınız burdan bizimle yaplaşabilirsiniz. Elimizden geleni yapmaya çalışırız.

Apple bu yazılımın özelliklerini kısıtlayarak sunuyor, tam anlamıyla kullanabilmek için bazı özellikleri satın almanız gerekiyor. Bir sonraki yazımızda daha Pixlr’ın sağladığı yazılımı sizlere tanıtacağız. O tamamen ücretsizdir.

Daha önce de Android İçin Fotoshop indir konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published