İstanbul Kaliteli Siemens Servisi

, , Leave a comment

Deneyimlerini ve birikimlerini eşsiz Siemens bölgesi için servis hizmetleri konusunda siz değerli müşterilerimize aktaran Siemens özel teknik servis firmamız, modern uygulamaları sayesinde ürünleri bakımı konusunda da sektörde lider konumda yer almayı hak etmektedir. Siemens marka ürünlerinizin gerekli onarım işlemleri ve hatta montaj işlemleri için çağrı merkezi numaralarımız hiçbir zaman meşgul değil, ya da yoğunuz dediğimizi duyamazsınız. Ne kadar çok müşteriye hizmet verirsek bizim gelişimimiz ve büyümemiz için o kadar iyidir.

Özel Siemens Servis Merkezi : 444 1 494

siemens servisi

siemens servisi

Sürekli değişmekte ve gelişmekte olan teknolojiye sektör olarak ayak uydurmak çok önemli. Sektörün ve teknolojinin bir adım gerisinde kalsanız duraklama dönemi başlamış demektir. Teknolojik ürünler de yerinde duran ve gelişime kapalı ürünler değildir. Sürekli olarak güncellenir ve yeni modeller sunulur.

Bizler Siemens marka olduktan sonra her yeni model ile erkenden tanışıyor ve gerekli incelemeleri yapıyoruz. Siemens markasının dünya üzerindeki standartlara uygun modelleri, yapısı ve gelişimi servis noktasında bizleri de geliştiriyor. İncelediğimiz ürünler gayet kaliteli ve özgün bir yapılanmaya sahip.

Çağrı merkezimiz ve internet adresimiz sürekli olarak aktif. Bizlere ulaşamama gibi bir sorununuz asla yok. Eğer telefonlarımız yoğunsa internet adresimizden aynı işlemleri yapmanız mümkün. İnternet adresimiz yenilenmekte, şu an için firma hakkında ve hizmetlerimiz hakkında bilgiler mevcut ve bir de servis talep formu. Bizler geliştikçe firmamız da gelişecek ve büyüyecek.

Daha önce de İstanbul Özel Servis Arçelik konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published