İstanbul Özel Servis Arçelik

, , Leave a comment

Servis konusunda beyaz eşyalarınızın kalitesine ve markasına uygun üst düzey hizmet sunmaya devam ediyoruz. Olası durumlarda zarar görmüş olan ya da hasarlı Arçelik marka ürünleriniz için bizleri dilediğiniz gün arayabilir ve ürünlerinizin servis, bakım ve onarım işlemleri için gerekli hizmeti ve desteği alabilirsiniz. Sürekli olarak kendini geliştiren ve yeniliklere ayak uyduran teknikerlerimiz sayesinde hak ettiğiniz ve beklediğiniz servis hizmetini sizlere sunuyoruz.

Özel Arçelik Teknik Servis – 444 1 494

Beyaz eşyalarınızın ve diğer teknolojik ürünlerinizin sizler için ne kadar değerli ve işe yarar olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunu bildiğimiz için de ürünlerinize en iyi şekilde müdahale ediyor ve ileri dönemlerde de sorun çıkarmaması ve sizlere masraf çıkarmaması için uğraşıyoruz. Kısa vadede ürünleriniz hiçbir sorunla karşılaşmazsınız, zaten garanti süresi içerisinde herhangi bir sorun olursa ücretsiz olarak firmamızdan yeniden hizmet alabiliyorsunuz.

servis merkezi

servis merkezi

Bizlere duyduğunuz güveni kazanmak için çok çabaladık ve artık bu güveni kaybetme niyetinde değiliz. Bunun için farklı kampanyalar ve fırsatlar sayesinde sizlere hem fiyat hem de kalite anlamında uygun ve üst düzey hizmeti sunuyoruz.

Çağdaş, güvenilir ve dürüst servis hizmetleri için Arçelik özel teknik servis firmamızı haftaiçi ya da haftasonu aramanız fark etmiyor. Adres bilgilerinizi alan ekiplerimiz gezici ekiplerimize bilgileri ulaştırıyor ve belirlenen saatlerde teknikerlerimiz kapınızda oluyor. Fiyat listemizi inceleyebilir ve internet adresimizden bilgi alabilirsiniz.

Daha önce de Bosch Beyaz Eşya Servis konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published