Kahküllü Saç Modelleri

, , Leave a comment

kahküllü saç modelleri

kahküllü saç modelleri

Biz kadınlar değişimi severiz. Baharın gelmesi ile birlikte yeni imaj arayışına başlarız. Kahkül bir çok bayanın vazgeçilmezidir. Ve asla modasını yitirmeyen bir modeldir. Her saç modeline yakışmakla birlikte yüzümüze şık bir hava katar. Her saç modeline yakışan kahkül, her yüz tipine uygulanamaz. Bunun için işin uzmana danışmanızda fayda var. Saçlar bir bayanın en önemli parçasıdır. Bu yüzden yüz tipinizi iyi tanımalı ve ona göre bir model seçmelisiniz.

Kahküllü saç modelleri genellikle yuvarlak yüz hatlarına sahip, geniş alınlara sahip, elmacık kemikleri çıkık, sivri çeneye sahip olan  tercih etmelidir. Kahkül gözleri de ön plana çıkaran bir model olduğunu söyleyebiliriz. Güzel ve renkli gözlere sahip olan hanımlar kahkül ile birlikte çekiciliğinize çekicilik katabilirsiniz.

Uzun saça sahip olan hanımlar güzel bir topuz ile birlikte kahkülün ne kadar çok yakışacağını bir düşünün. Kahkül bayanların yüzünde hoşlanmadıkları ya da kamufle etmek istediği yerleri saklamaya da yarar. Uzun bir yüze sahipseniz, kahkül ile birlikte daha minyon bir ifadeye sahip olabilirsiniz.

Kahkül‘ün herkese yakışmadığını söylemiştik. Mesela uzun ve kemerli bir buruna sahip olan bayanlar tercih etmemeli. Çünkü kahkül tüm dikkatleri burun üzerine çekecektir. Küçük ve kalkık buruna sahip olan bayanlar için ideal bir seçimdir.

Hanımlar sizde kahkül bırakmak istiyorsanız, yüz tipinize uygun modeli konusunda uzman olan kuaförünüz ile belirleyin ve güzelliğinize güzellik katın.

Daha önce de Dalgalı Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published