Karabağlar Özel Bosch Servis Merkezi

, , Leave a comment

Bosch ürünleriniz için Karabağlar’daki en iyi özel servis hizmetini sunan firmamız deneyimli ve alanında uzman teknik kadromuz, üstün hizmet standardımız, hizmet avantajlarımız ve özel servisimizin sunduğu kaliteli imkanlar ile birlikte yıllardır faaliyet göstermekteyiz.

Bosch markasının kalitesi bütün dünya tarafından bilinmektedir. Bosch ürünleri ülkemizde olduğu gibi dünya çapında da son derece fazla ilgi görmekte, birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Özellikle evlerimizin demirbaşları arasında yer alan çeşitli model ve özelliklerdeki buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, termosifon, klima gibi temel eşya kategorisindeki ürünleriyle hayatlarımızda yer etmiştir. Bu ürünlerin zaman zaman arıza yapması son derece normaldir. Her ürünün sınırlı bir kullanım süresi bulunmaktadır. Kullanım ömrünü uzatmak ya da kullanım ömrünü daha verimli değerlendirebilmek için bu tarz ürünler için belirli aralıklarda bakım yaptırmak gerekmektedir. İşte tam bu noktada Özel Bosch Servis Karabağlar olarak Bosch cihazlarınızın her türlü bakım, teknik servis yani onarım, parçaların değişimi ve onarımı, montaj gibi birçok konuda hizmet vermekteyiz.

izmir-bosch-servis

En önemli özelliğimiz benimsemiş olduğumuz hizmet kalite standardımız ve gerçek anlamda uyguladığımız özel servisimizdir. Özel Bosch Servis Karabağlar kaliteli hizmet bağlamında bir yıl garanti süresiyle hizmet vermekte, hızlı servis imkanları sunmakta, daima ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi ekibine sahip olmakta ve orijinal parça değişimleri yapmaktadır. Parça değişimleri konusunda özenli davranmayan firmaların aksine bu konuda çok hassas davranan uzman kadromuz mutlaka orijinal parça kullanmaktadır. Ürünlerinize zarar verebilecek, ne olduğu tam olarak belli olmayan parçaları firma binamızın kapısından dahi sokmamaktayız. Aynı gün servis imkanı gibi kaliteli bir hizmet sayesinde birçok müşterimizin özel servis işlemi çok kısa sürmekte, sadece bir günü almaktadır.

Daha önce de İstanbul Profilo Beyazeşya Garantili Servis Hizmetleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published