Kredi Kartı Aidatını Geri Alma

, , 6 Comments

Siz de kredi kartı aidatını geri alma istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bankalar bu aidatları hukuksuz olarak almaktadırlar ve biz şimdi size 4 kolay adımda bu aidatlarınız nasıl geri alacağınızı anlatacağız. Üstelik geçmişe dönük 10 yıllık aidatınız geri alabilirsiniz. Şimdi geçelim yapacağımız işlemlere;

 1. Konunun en altındaki kredi kartı aidatını geri alma dilekçesini indirip doldurun ve yazıcıdan 2 adet çıktı alın.
 2. Şu ana kadar kesilen aidatların ekstresini veya dekontunun 2 adet kopyasını alıp dilekçelerle birlikte 2 takım oluşturun.
 3. Bu 2 takım dilekçe ile ilçe kaymakamlığındaki “Tüketici Hakem Heyeti”ne ücretsiz başcuruda bulunun.
 4. 30 gün içinde Tüketici Hakem Heyeti size sonucu bildirecektir. Bu sonuç belgesi ile ödediğiniz aidatları bankanızdan tahsil edebilirsiniz. Bu belgenin mahkemesiz haciz yetkisi de vardır aklınızda bulunsun.

Kredi Kartı Aidatını Geri Alma Dilekçesi

Kredi Kartı Aidatını Geri Alma

Bu konuyla ilgili size bir de örnek karar belgesi sunalım. Aklınıza takılan soruları sormak için en aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

kredi kartı aidatı geri alma karar belgesi

kredi kartı aidatı geri alma karar belgesi

Daha önce de Google Chrome Geçmişi Kaydetmeme konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

6 Responses

 1. ali aydın

  04/18/2012, 04:39 pm

  ben bankaya geçmişe dönük yıllara ait ekstrelerle birlikte ihtarname gönderdim.fakat banka bana olumsuz yanıt verdi.şimdi ne yapmam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
 2. serkan kocabıyıkoglu

  03/28/2012, 03:04 pm

  ben tuketıcı haklarına bsvurdum bankya gonderdi oda sonodemeyı geri veriyormus onunda gelip gelmeyecegi belli degilmiş nasil işanlamadim

  Cevapla
 3. mustafa

  03/04/2012, 01:52 am

  Elinize sağlık çok güzel anlatmışsınız konuyu. Yarından tezi yok başvuracağım tüketici hakem heyetine. İnşallah sorunsuz bir şekilde alırız paramızı.

  Cevapla

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published