Kurtlar Vadisi Pusu Mete Aymar Kimdir?

, , 8 Comments

mete aymar kimdir

Yıllardır heyecanla izlenen Kurtlar Vadisi Pusu dizisine bu yıl Mete Aymar karakteri dahil oldu. Geçen sezon sürekli iki Mete Bey‘den bahsediliyordu, ikinci Mete Bey bu yıl ilk bölümde vadiye dahil oldu. Geçen yıl da Mete Ağır karakterini sitemizde incelemiştik hatırlarsanız.

Mete Aymar karakteri bize göre soyismindeki benzerliği de düşünürsek MİT’in gizli kutusu olarak bilinen Mehmet Eymür‘ü canlandırmaktadır. Dizide Amerika’dan Türkiye’ye ülkeyi devralmaya gelen biri olarak gösteriliyor. Dizideki iki Mete, gerçek hayattaki iki Mehmet’tir.

Polat’a dost mu düşman mı olacak, tehlikeli mi değil mi bunları hep birlikte izleyip göreceğiz ve aşağıdaki yorumlar kısmında da güzel bir tartışma ortamıyla fikirlerimizi paylaşacağız.

Daha önce de Kurtlar Vadisi Pusu Mete Kimdir konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

8 Responses

 1. serseri mayın

  11/28/2012, 03:50 pm

  Benim yorumum çok farklı olacak. Ben Mete’nin Ahmet Özal olduğunu düşünüyorum. Mete’nin anne ve babasının fotoğraflarına dikkatli baktıysanız Turgut-Semra Özel çiftine çok benziyordu.

  Cevapla
 2. sedat

  11/28/2012, 03:48 pm

  dizide birbirlerine adaş diyorlar gerçekte de adaş bu iki şahıs. biri(mete ağır) mehmet ağar’ı canlandırıyor diğeri(mete aymar) mehmet eymürü canlandırıyor.

  Cevapla
 3. aslan akbey

  11/28/2012, 03:45 pm

  mete aymar amerikan uşağıdır. ihtiyarlarına arasına sızdırılmıştır dikkatle izleyin diziyi.

  Cevapla
 4. çağatay görür

  10/12/2012, 08:43 am

  mete kimdir? mete adıyla dizide oynayan karakter kimse farkında olmasa da akp agızıyla mehmet eymürün tarifidir. dizi zaten iyice çığrından cıktı zaten. kurtlar vadisi olmaktan çıkıp tayyibin melekleri olmuştur..

  Cevapla
 5. orhan

  10/11/2012, 10:04 am

  Kesinlikle mehmet eymürdür zira o da emekli olduktan sonra bi süre amerikada yaşadı. türkiyeye geri geldiğinde karanlık işlere bulaşana bir adama danışmanlık yapıyordur. Ne hikmetse kimse dokunamıyor bu adama. sanırım vadide de böyle olacak. adam elini kolunu sallayarak herşeyi yapar kimse ona dokunamaz. sezon sonuna doğru da kahramanımız polat adamın icabına bakar 🙂

  Cevapla
 6. polat

  10/07/2012, 05:41 pm

  İhtiyarların arasında sokulmuş bir amerikan uşağıdır bence. muhtemelen mehmet eymürü canlandıracak yazıda da söylendiği gibi.

  Cevapla

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published