Kurtlar Vadisi Pusu Mete Kimdir

, , 71 Comments

levent göktaş

Kurtlar Vadisi Pusu Mete Kimdir sorusunu merak edenlerdenseniz yazımızı dikkatle okuyun. Diziye yeni giren bu karakter hakkında şimdilik çeşitli tahminler yürütülüyor fakat dizi takipçileri arasında henüz bir karar birliği yok. Bizim tahminimiz ise Kurtlar Vadisi Pusu Mete‘nin efsane albay Levent Göktaş olduğudur. Levent Göktaş ile Yeşil kod adlı Mahmut Yıldırım’ın bir zamanlar birlikte çalışmış olması şimdilik bu iddiamızı kuvvetlendiriyor. Levent Göktaş şu anda Ergenekon Davası’ndan tutukludur. Siz de Kurtlar Vadisi Pusu Mete karakterinin kim olduğu hakkındaki fikirlernizi paylaşmak isterseniz aşağıdaki yorum kısmına mesajınızı bırakabilirsiniz. Şimdi gelin Levent Göktaş’ın nasıl biri olduğunu bir silah arkadaşından dinleyelim…

Güncelleme: Dizideki yeni bölümleri izleyince, soyisminden de açıkça anlaşıldığı gibi Meta Ağır karakteri Mehmet Ağar’ı canlandırıyor.

 

71 Responses

  • orçun

   03/02/2012, 04:01 pm

   Katılıyorum sana Onur Özbizerdik zaten Dündar Kılıç’ın tornudur. Laz Ziya da Dündar Kılıç’ı canlandırıyordu zaten. Ayrıca Onur Özbizerdik Alaatin Çakıcı’nın üvey oğludur. Çakır da Çakıcı’yı canlandırıyordu. Bunun dışında bence Mete Bey’in Levent Göktaş olduğu doğrudur videoyu izleyince diyecek başka söz kalmıyor.

   Cevapla
 1. Turgut Yılmaz

  03/02/2012, 04:51 am

  Kesinlikle Mehmet Eymür’ dür… İstiharatta aktif bi şekilde onlarca yıl görev yapmış olması, KARA nın canlandırdığı Yeşil le operasyonlara katılmış olması karakterin kim olduğunu açıkca ortaya koymaktadır… Akıllarında soru işareti olan yada bu olaylara ilgisi olan arkadaşlar için son bişey daha yazim; dizinin uzun süre konsept danışmanlığını yapan Soner YALÇIN ın “REİS” adlı kitabında bu kişilere bolca değinilmektedir…

  Cevapla
 2. çağrı demir

  02/21/2012, 06:36 am

  kurtlar vadisinde ki mete kesinlikle bence korkut ekeni canlandırmaktadır çünkü emnyt mdrleriyle samimiyet içinde blunmaktadır ..

  Cevapla
  • tuncay

   03/03/2012, 04:18 am

   yok ya korkut eken olamaz onu canlandırdılar bi kere. kafasına sıkıp intihar etmişti belki hatırlarsın. pala için de korkut eken diyorlar. vadide herkesin karşılığı tam yok. bazı kişiler ise ortaya karışık oluyor. mesela polata bakın biraz sedat pekeri canlandırıyor gibi. sedat peker de mafya babası ve avukat sevgilisi vardı çok meşhur adı özge yılmaz o da elif eylülü canlandırıyor.

   Cevapla
  • admin

   02/20/2012, 08:22 pm

   Bir önceki videolu yorumda da belirttiğimiz üzere Mehmet Ağar canlandırıldı dizide. Ayrıca hatırlarsanız Mete, Kara’ya dağda sırtsırta az mücadele etmedik demişti. Mehmet Ağar olma ihtimali yok.

   Cevapla

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published