Kurtlar Vadisi Pusu Poyraz Kimdir

, , Leave a comment

kurtlar vadisi pusu poyraz kimdir

kurtlar vadisi pusu poyraz kimdir

Kurtlar Vadisi Pusu Poyraz Kimdir?

Vadiye yeni katılan Yıldırım Memişoğlu’nu aslında hafızalarımızı zorlarsak bir çoğumuz hatırlayabiliriz. Eskiden Derby Jilet reklamlarında oynayan Ali Desidero karakteri vardı, işte “Demir Yumruk Poyraz” ordaki Ali Desidero’nun ta kendisidir.

Bu sayfaya gelenlerin asıl merak ettiği aslında Poyraz’ın gerçek hayatta kimi canlandırdığı. Buna şu anda cevap vermek oldukça zor. İzlediğimiz bölümlere göre Poyraz tam olarak budur diyemiyoruz ne yazık ki. Ancak sanal ortamda çıkan dedikodulara göre ortada dolaşan bir kaç isim var bunları biz sıralayalım sizlerin de yorumlarıyla belki kafalarda daha net birşey oluşturabiliriz.

  1. Albay Hamdi Poyraz
  2. Yusuf Ziya Arpacık
  3. Tamamen hayali bir karakterdir

Listeyi internetteki yorumlardan oluşturduk, ne yazık ki Yusuf Ziya Arpacık gibi vatan için gözünü budaktan esirgemeyen insanların da adı geçiyor. Yorum kısmına ekleyeceğiniz isimlerle de listeyi güncelleyeceğiz. Şunu da belirtmek isteriz ki şu ana kadar sanal ortamda konuşulanlara göre genel itibariyle Albay Hamdi Poyraz ismi üzerinde bir fikir birliği var. Son olarak aşağıya Ali Desidero reklamının videosunu ekliyorum.

Daha önce de Gülben Ergen Kimdir konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published