Maltepe’nin Tüm Noktalarına Bosch Servis İmkanı

, , Leave a comment

Bosch teknolojisinin sizlere sunduğu en özel ürün gruplarını yakından incelemeye devam ediyoruz. Bu ürünlerin yazılımsal ve donanımsal sorunlarına çözüm üretmek ve ürünlerinizi sağlıklı bir şekilde sizlere teslim etmek adına buradayız. Çalışmalarımız hakkında bilgi sahibi olmak ve en azından bizi daha yakından tanımak adına yapmanız gereken şey oldukça basit! İletişim kanallarımızı kullanarak bizlere ulaşıyor ve merak ettiklerinizi detaylı bir şekilde sorabiliyorsunuz. Çağrı merkezi çalışanlarımızın en büyük amacı sorularınıza detaylı bir şekilde yanıt vermektedir ve bu yanıtlar emin olun sizleri de tatmin edecektir. Özel Maltepe Bosch Servis olarak sorumluluklarımızın bilincinde olduğumuzu da belirtmek isteriz ve bu bilinç sayesinde 10 yılı da geride bırakmış durumdayız.

Ürünleriniz için kısa vadede olduğu gibi uzun vadede de fayda sağlıyoruz. Beklentileriniz ne kadar yüksek olursa olsun ürünlerinizin en iyiye sahip olması adına buradayız. Bosch marka ürünlerinizi daha uzun soluklu kullanmak ve bu ürünlerden daha fazla verim almak isterseniz eğer bakım hizmeti almanız yeterli olacaktır. Kadromuzda yer alan özel isimler, bu markanın sizinle buluşturduğu tüm ürünleri yakından tanıyor ve haliyle var olan sorunları da kısa sürede çözüyor. Bunu yaparken diğer firmalar gibi yüksek rakamlar vermiyoruz çünkü firmamızın en büyük hedefi kaliteyi daha ucuza sunmaktır.

bosch-servis

Sizler de kaliteye en kısa sürede ve en uygun rakamlar eşliğinde ulaşmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. http://www.boschservis.net Web sitemizde yer alan servis talep formu bu anlamda yardımcı olacaktır ancak dilerseniz iletişim numaralarını da kullanabilir ve yetkili personel ile birebir görüşme yapabilirsiniz. Sizin için buradayız ve her daim en iyisini sunmaya da devam ediyoruz.

Daha önce de Özel TEKA Fırın Servisi konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published