Meryem Uzerli Hürrem Sultan Saç Modelleri

, , Leave a comment

meryem uzerli

meryem uzerli

Muhteşem Yüzyıl dizisindeki üstün performansıyla göz dolduran Meryem Uzerli saç modelleri ile de bayanların ilgisini çekiyor. 1983 Almanya doğumlu olan güzel oyuncu, dizi çekimleri için Türkiye’ye gelmiştir. 8 ay süren seçmeler sonucunda dizinin başrolündeki Hürrem Sultan karakterinde rol almaya başlamıştır.

Anadili Almanca olan Meryem Uzerli, çok iyi derecede İngizlice de konuşabiliyor Türkçesi ise dizide gördüğünüz kadardır desek yalan olmaz heralde :). Hürriyet Gazetesi için yaptığı bir rüportajda Türkçe’m çok kötü, sırf bu sebeple bu dizi hayallerimin gerçekleşemeyeceğini düşünüyordum demiştir. Meryem Uzerli’nin şansı işte  bu ya, Hürrem Sultan da Türkçe bilmiyor. 2011 yılından bu yanadır Türkiye’de kamera karşısında olan güzel oyuncu, 2012 yılında da “Drama dalında en iyi kadın oyuncu” ödülünü almıştır.

Dizideki saç modelleri ile de izleyenleri kendie hayran bırakıyor Meryem Uzerli. Genellikle kızıl tonlarını tercih ediyor. Kamera karşısında bukle bukle saçlarla görmeye alıştığımız Uzerli, günlük hayatta genellikle düz saç modelleri ile çıkıyor karşımıza.

Aşağıdaki Meryem Uzerli galerimizden daha detaylı inceleyebilirsiniz. Özellikle saç renkleri konusunda çeşit olsun diye farklı ton ve renklerdeki fotoğraflardan bir kolaj yaptık.

Daha önce de Hazal Kaya Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published