Olağanüstü Medyumların Büyüleri

, , Leave a comment

Olağanüstü Medyumların Büyüleri
Güvenilir ve kesin çözümler bulan medyumların son dönemler de azalmış olması insanların özellikle de bayanların ilgisini çekmektedir. Büyü konusun da merakı olan bayanlar için en güvenilir ve sağlam kaynaklı olacak bu site sayesinde tüm durumlar karşısında yapılacak çeşitli büyü seçenekleri yer almaktadır. Sevdiğiniz biri için yaptıracağınız ayırma büyüsü sayesinde karşı taraftan sevdiğiniz kişiyi ayırarak kendinize bağlayabilirsiniz. Evli olsun bekar olsun çeşitli ayırma büyülerinin yer aldığı bu site sayesinde her soruna ve her canınızı sıkan probleme çözüm bulmaktasınız.
Sık yapılan ve çok tekrarlanan büyüler arasında soğutma büyüsü de yer almaktadır. Sevmediğiniz ve ya hoşlanmadığınız kişiler için yaptırabileceğiniz soğutma büyüleri ile kendinizden sonsuza kadar uzak durmasını ve size hiçbir şekilde zarar vermemesini sağlayabilirsiniz. Papaz büyüsünün yapılış şekli göz önüne alındığında aşk büyüsü de kara büyü sınıfına girmektedir. Ak büyü ve kara büyü olmak üzere iki çeşit büyü bulunmaktadır. Sevdiğiniz ve hoşlandığınız kişinin tamamen size ait olması ve sonsuza kadar size bağlı kalması için aşk büyüsünün ne kadar önemli olduğu büyünün nasıl yapıldığı site de yer almaktadır.
Yaprak, kiremit boyası, mum gibi daha birçok kolay materyaller ile yapılabilen bağlama büyüsü çeşitli dualar ile de yapıldığı görülmektedir. Evli olan bayanların daha çok tercih ettiği bu büyü erkeklerin kendilerinden başka hiçbir kadına bakmaması için yapılmaktadır. En az yaptırılan ve etkisini göstermesi için bilinen kişiler tarafından yaptırılması gereken papaz büyüsü bilgili medyumlar tarafından yapılmaktadır. Hissiyatın ön plan da olduğu papaz büyüsünün etkili olması için nefes ve gücün önemli olduğundan bahsedilmektedir.
Osmanlı döneminde askerlerin yeleklerin içerisinde yer alan dualar verilen Vefk ismi büyülerin de yapılmasında kolaylık sağlamaktadır. Yapılan ve yazılan büyülerin kişilerin sürekli kullandığı kıyafetlere sabitlenmesi ve ya yerleştirilmesi ile büyü etkisini göstermektedir. Gerek karı kocanın ayrılmaması gerek ev içi huzurun sağlanması gerek ise kişinin dilini bağlamak amacıyla büyülerin dualar yolu ile yapıldığı da görülmektedir. Etkili ve açıklamalı olan dualar sayesinde istediğiniz sonuçları almaktasınız.

Daha önce de Kırmızı Et Saça İyi Geliyor konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published