Online İngilizce’nin En Etkili Yolu : 444ingilizce.com

, , Leave a comment

Yaşınız kaç olursa olsun artık hayata online başlıyorsunuz. 70 yaşına gelmiş amcaların bilgisayar başında gazete okuduğu günlerden geçiyoruz. Hayatımıza chat programları ile giren online kavramı artık birçok uygulamada karşımıza çıkıyor. İnternetin yavaş yavaş mobil teknolojilere evrilmeye başladığı bugünlerde artık sadece bilgisayar başında değil, bulunduğunuz herhangi bir yerde online olabiliyorsunuz. Peki online olmak yalnızca sosyal platformlar ve chat programları mı için geçerli? Tabiki cevap hayır. İnternet üzerinden ingilizce dersler alma hatta online ingilizce öğrenme şansınız da var.

ingilizce eğitim

ingilizce eğitim

Bundan çok değil yaklaşık 10 sene öncesine kadar online eğitim kavramı insanlar için uçuk bir fikir olarak geliyordu. İnsanlar uzaktan eğitim ya da online eğitim denildiğinde eğiticinin yanında olmadan nasıl öğreneceğini sorguluyor ve kesinlikle bu tip eğitimlere yanaşmıyorlardı. Ancak sistem bizi öyle bir noktaya taşıdı ki online ingilizce konuşma kursları bile görmeye başladık. İnsanlar bu kurslara katılarak tanımadıkları insanlarla, evlerinden işyerlerinden konuşmaya başladılar. Sistemler doğru kurgulandığında bu sistemin başarısız olma ihtimali çok düşük. Ancak her sistemde olduğu gibi doğru kurgulanmayan bir online konuşma kursu size ingilizce konuşmayı kolaylaştırmaktan ziyade, sizin iyi bir ingilizce dinleyici olmanızı sağlayacaktır. İyi bir ingilizce dinleyici olmak için eğitim almanıza gerek yoktur. İngilizce altyazılı yayın yapan TV kanallarından, internet üzerinden video yayınlar yapan yayıncılardan faydanalarak da iyi bir dinleyici olabilirsiniz.

Söylediğimiz gibi, iyi bir ingilizce konuşmacısı olmak istiyorsanız, iyi kurgulanmış sistemler üzerinden eğitim almanız gerekmektedir. Bu eğitimler genellikle yabancı ülke kaynaklıdır ve satın aldığınız paketlerle ilgili karşınızda kolaylıkla muhatap bulamazsınız. Ancak son dönemlerde ülkemizde de http://www.444ingilizce.com/ gibi online ingilizce eğitimi veren sistemler çıkmaktadır. Yabancı sistemleri denemeden önce ülkemizde çalışan güzel sistemleri denemeniz önerimizdir.

Daha önce de İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published