Online Photoshop Yapma Siteleri

, , Leave a comment

Resimleri birleştirmek, düzenlemek ve resimler üzerinde değişiklik yapmak için kullanılan photoshop programı çok işinize yarar. Eğer bilgisayarınızda çok fazla yer yoksa, resim düzenleme işini çok sık gerçekleştirmiyorsanız online fotoshop programlarından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda deneme amaçlı bu programlardan yararlanarak kendinizi geliştirdikten sonra programı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Fotoshopyapin, ilk olarak sizlere tamamen Türk yapımı olan bir siteyi tanıtmak istiyorum. Bu site üzerinde oldukça kaliteli dersler var olup, fotoshopu hiç bilmeyen birinin bile kolaylıkla öğrenebileceği seviyede anlatım mevcut. Ayrıca online olarak çalışmalarınızı yapabilmek için şu adresi kullanabilirsiniz http://www.fotoshopyapin.com/online-fotoshop/

Pivlr, son zamanların en iyi resim düzenleme işlemini yapan online programlardandır. Phoshop programının nerdeyse aynısı olmasının yanında Türkçe dilinde hizmet vermesi tercih edilmesinin başlıca sebepleridir. Dosya, düzenle, katman, resim, filtre, ayarlama, dil, görünüm, yardım menüsüyle kolayca resimlerinizi değiştirebilirsiniz. 3 farklı özellikte hazırlanmış programın efficient özelliği ilk başlayanlar için hazır şablonlar içerir. Playfull  orta seviyede program bilgisi olanlar için, advanced  gelişmiş özelliktedir ve profesyoneller için düşünülmüştür.

Befunky, diğer online program siteleriyle benzerlik gösterir. Ek olarak facebook kapak fotoğrafı hazırlama ve düzenleme bölümü bulunmaktadır. Hazır efektler, şablonlar, farklı yazı tipleri, arkaplanlar ve Türkçe dil seçeneği sayesinde kısa sürede müthiş fotoğraflar yapmanızı sağlar. Sumopaint, kullanımı kolay ve 3D özellikleri olan bir programdır. Küp tasarım filtresi, küre tasarım filtresi, yansıma aracı, silindir tasarım filtresi, sayfa çevirme özellikleriyle kullanıcılara kolaylık sağlar.

online photosop yapma siteleri

Pizap, diğer sitelerdeki uygulamalardan farklı olarak kafa değiştirme özelliğine sahiptir. Başkasının yüzünü kesp kopyalayabilirsiniz. Resimlerin üzerine istediğiniz ikonu ekleyebilirsiniz, hazır konuşma baloncukları eleyebilirsiniz. Hazır çerçeveyle fotoğraflarınızı zenginleştirebilirsiniz. Fotor, pho.to, rollip, fotojet kullanabileceğiniz diğer fotoshop siteleridir.

Daha önce de Fotoshop İçin Online Site konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published