Oyun Severlere Oyunlarr.Com

, , Leave a comment

oyunlar

oyunlar

Bu yazımızda sizlere oyun sektörünün en başarılı sitelerinden birini tanıtacağız. Oyunlarr.com sitesi 8 yıldır oyun piyasasında kesintisiz hizmet veren oldukça kaliteli bir site. Çocuklar için çok çeşitli oyunlar barındıran bu sitede yetişkinler için de zeka oyunları tarzı oyunlar yer alıyor.

Sosyal medyadan da takip edebileceğiniz Oyunlarr.com sitesinde çok çeşitli oyun kategorileri yer alıyor. Bunlardan en dikkat çekenleri; 2 kişilik oyunlar, Winx oyunları, Friv oyunlarıdır. Özellikle friv oyunları son yıllarda hızla yayılır hâle geldi. Friv nedir diye sorulacak olsa, bir tanım yapmak zor ama bu oyun türü son zamanlarda bir tarz oluverdi.

Oyunlarr.com sitesinin en sevilen oyunu hangisi diye sorarsanız, buna hiç düşünmeden oyunlar1 oyunu cevabını veririz. Çocukların çok sevdiği oyunlar1 oyununu incelerseniz ne kadar sevildiğini siz de anlarsanız, zira oyunun altında çocuklar tarafından yapılmış onlarca yorum yer alıyor.

Bu güzel ve keyifli siteyi Facebook, twitter ve frienfeed gibi sitelerden takip ederek, siteye eklenen en son oyunlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Sektörün en trend oyunlarını bünyesinde barındıran bu site her oyun severin takip etmesi gereken bir sitedir. Sizlere şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Daha önce de DirectAdmin İçin ioncube ve Zend Kurulumu konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published