Özge Ulusoy Saç Modelleri

, , Leave a comment

özge ulusoy saç modelleri

özge ulusoy saç modelleri

‘Moda Saçta Başlar’ sloganı ile birlikte çekmiş olduğu reklam filminde, çevresinden olumlu tepkiler alan Özge Ulusoy, insanın tarzını tamamlaması için saçlara önem vermeyi belirtir. Bu yazımızda da sizlere bu sözlerin sahibi Özge Ulusoy’un saç modellerini tanıtacağız.

Ulusoy, saçlarını ten rengine göre şeklini ve rengine karar vermemiz gerektiğini söyler. Günümüzde İlkbahar-Yaz trentlerinin çikolata kahve ve bal köpüğü saç rengi olduğunu söyleyebiliriz.

Başarılı bir manken olan Özge Ulusoy sürekli gözler önünde ve ekranların başında. Bunun için sürekli bakımlı ve uyumlu olmak zorundadır. Özge Ulusoy’un saç bakımı ile ilgili birkaç sırrını açıklayacak olursak…Uzun bir süre bakım uygulayarak sadece saçının uzamasını sağlamış. Kimyasal açıcılar kullanmadan her boyada biraz yol kat ederek saç renginin açıldığını ve aralara hafif balyaj uyguladığını belirtmişti.

Ünlünün kuaförü olan Uğur Alevyılmaz’da Özge Ulusoy’un saç renklerinin ve modellerinin 2012-2013 yılında popüler renk ve modelleri arasında yer aldığını belirtmiştir. Özge Ulusoy’un en çok tercih ettiği renk ise hiç şüphesiz ki bal köpüğüdür.

 

Survivor yarışmasına da katılan Özge Ulusoy burada da bütün güzelliği ve dolgun saçları ile bütün dikkatleri üstüne çekmiştir. Yarışmada güneş ve denizin etkisiyle saçları biraz daha açılan saç renklerini adaya gitmeden önce kuaförü olan Uğur Alevyılmaz önceden tahmin etmekle beraber Özge Ulusoy’a tam üç aylık keratin bakımı yapıp öyle göndermiştir. Kuaförü Özge Ulusoy’un saç renginin kumral karamel olduğunu açıkladı.

Daha fazla ünlünün saç modelleri hakkında bilgi alabilmek için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha önce de Çağla Şikel Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published