Philips Lumea Deneyimlerim Yorumlar

, , Leave a comment

İstenmeyen tüylerden kurtulmak üzere yaptığım araştırmalar sonucunda 250.000 atış ömrüne sahip olan Philips Lumea IPL SC2007 marka ürünü satın aldım. İnternetten okuduğum yorumlara göre herkes bu cihazdan çok memnun. Ben de bu sayfada sizlere fikir vermesi açısından philips lumea deneyimlerimi aktaracağım.

philips lumea yorumlar

04.04.2017

İlk kullanımımı gerçekleştirdim. Tüyler siyah olduğu için cihaz en düşük olan ayar 1’de bile tüyleri gördü ve bir iğne batması acısı şeklinde her atımda hafif bir can yakması ile işlem tamamlandı. Kullanım klavuzunda yazılanlara göre, 2 hafta içinde bu tüylerde dökülme olacak ve bu süre sonunda ikinci seansı uygulayacağım. 2 hafta sonra görüşmek üzere …

18.04.2017

Evet, iki hafta geçti ilk seans sonrasında ve kıllarda hiçbir değişiklik olmadan aynı sürede uzadılar. Dökülme zaten yok ama en azından çekince kopmasını bekliyordum o da olmadı. 2 hafta sonra 3’üncü seansı yapacağım yorumlarımı yine bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Erken son

Philips Lumea üçüncü denemede de herhangi bir sonuç vermerdi, kıl köklerinde ne bir incelme ne de dökülme meydana gelmedi. Bu yüzden ben de 60 gğnlük iades süresinden faydalanarak ürünü Philips temsilciliğine iade ettim ve ay sonunda paramı nakit olarka hesabıma aldım. Ürün belki bende iyi sonuç vermemiş olsa da iade konusunda hiçbir sorun ve gecikme yaşamadım. Söyledikleri gün banka hesabıma param eksiksiz geldi. Philips lume deneyimim bu şekilde sonlanmış oldu.

Daha önce de Kırmızı Et Saça İyi Geliyor konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published