Prenses Gelinlik Modelleri

, , Leave a comment

Gelinlikler her yıl modanın değişimine uğrasa da güzelliklerinden hiç bir şey kaybetmeden hatta daha da şık ve zarif modellerle bayanların karşısına çıkmayı başarmaktadırlar.

Gelinlikte tercihiniz alt tarafı kabarık olan Prenses Modeller ise 2013 yılı sezonunda özel çok şık modellerle karşılaşacaksınız. 2013 modasında oldukça iyi bir çıkış yaparak gelin adayları için tüm beklentileri karşılamayı başarmış olan bu modellerin yankısı hala sürüyor. Özellikle yeni sezon ile birlikte birçok defa üretilerek hanımların beğenisini toplamayı başarmış olan yeni moda gelinlikler bir çok alanda farklı model seçeneği ile genç adayların en çok beğendikleri koleksiyonlar arasına girerek bütün beklentileri karşılıyor.

Bu gelinliklerin yılın trendi olacağını ve düğünlerinde dişiliklerini öne çıkarmak isteyen bayanlar tarafından tercih edileceğini düşünüyorum. Gelinliklerde bu sezonda straplez modellerin oldukça fazla kullanıldığı hemen dikkatimizi çektir. Gelinliklerde diğer bir detaysa eteklerde daha çok prenses kabarık modellerin yanında sade ve uzun kuyruklu modellerin tercih edilmesi olacak.

Sırt dekolteli, transparan, kabarık gelinlik modellerinin yer aldığı gelinlik koleksiyonunda neredeyse yok yok. Özellikle prenses gelinlik modelleri 2013 modasında iyi bir çıkış yakalamış ve bu çıkışını bu günlerde de sürdürmektedir. Yaz aylarıyla birlikte düğünlerde artış gösterilmesi bu modellerin daha çok tercih edilmesine neden oldu. Düğün günün de prensesler gibi bir görüntü ile davetlileri etkilemek ve gecenin en zarifi olmak istiyorsanız işte bu koleksiyonda yer alan kostümler tam size göre, üstelik birçok farklı seçeneklerle birlikte isteklerinizi en üst seviye de karşılayacak gibi görünüyor.

Daha önce de Şık ve Sade Abiye Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published