Selena Gomez Saç Modelleri

, , 4 Comments

selena gomez saç modelleri

selena gomez saç modelleri

Selena Gomez saç modelleri son yıllarda genç kızlar arasında en trend modeller arasına girmeyi başardı. Selena Gomez, Justin Bieber ile yaşadığı fırtınalı aşk sırasında bolca gündeme geldiğinden Selena Gomez saç modelleri de meşhur oldu. Saçları için genellikle uzun ve dalgalı modelleri tercih ederken; kesim olarak da katlı kesimi tercih ediyor.

Genellikle koyu kahverengi saçları tercih eden Selana Gomez, saç modelleri ve makyajı ile her zaman ön plana çıkıyor. Siz de Selena Gomez saç modelleri tercih ederek diğer bayanlardan bir adım önde durabilirsiniz. Bu saç modelleri hem günlük hayat için hem de özel geceler için gayet kullanışlı ve şık modellerdir.

1992 bilinenin aksine Teksas değil Newyork doğumludur Selena Gomez. Sizlere fikir yaratabilmesi için güzel bir galeri hazırladık ve aşağıya ekledik. Bu galeriden neredeyse Selena Gomez’in farklı tüm saç modellerini görebilirsiniz. Yapılışı hakkında bilgi istediğiniz bir model varsa lütfen konu altından bildiriniz, anlatımını ekleyelim sitemize.

 

 

Daha önce de Hadise Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

4 Responses

  • admin

   02/15/2013, 12:42 am

   Siz ismini bilmiyorsanız kuaför hiç bilmez 🙂 Siz en iyisi fotoğrafını gösterin kuaföre, ona göre kesim yapsın o da.

   Cevapla
 1. remziye bozacı

  02/12/2013, 06:06 pm

  şey ben selena gomezin kısa bi saç modeli var o stilin ismi nedir saçımı kestiricemde tereddütlüyüm şimdi yanlış söylersem diye acaba ismi nedir

  Cevapla

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published