Şık ve Sade Abiye Modelleri

, , Leave a comment

Bugün sizlerle Tekmoda.org sitesinin Abiye Modelleri kategorisini tanıtmaya çalışacağım. Yazımın sıkıcı olmaması için de sitede görüp beğendiğim ve sizinde beğeniceğinizi düşündüğüm aşağıdaki resimi paylaşıyorum.

Düğün, nişan, yemek veya mezuniyet partilerinde giyebileceğini birbirinden şık abiyelerin paylaşıldığı Tekmoda isimli sitede moda adına hemen hemen herşeyi bulabilmeniz mümkün. En son gelinlik modelleri, saç tasarımları, ayakkabı modelleri ve daha sayamadığım onlarca konu hakkında bilgi edinebilir, paylaşmış oldukları modelleri inceleyebilirsiniz.

Siteyi diğer moda sitelerinden ayıran en önemli özellik konu ile ilgili paylaşmış oldukları resimlerin gerçekten çok kaliteli olmasıdır. Fransa, İtalya gibi modayı belirleyen ülkelerin online alışveriş sitelerinden sizler için en güzel modelleri derleyip, sunuyorlar.

abiye modelleri

abiye modelleri

Fiyat konusunda ise maalesef bir bilgi sunamıyorlar. Zaten site sadece bilgi amaçlı kurulduğu için diğer alışveriş siteleri gibi fiyat vermeleri de pek mümkün olmuyor.

Eğer sizde moda ile yakından ilgileniyorsanız siteyi ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Özellikle son paylaşmış oldukları 2013 Abiye Modelleri isimli yazıdaki örnekleri mutlaka incelemelisiniz.

Daha önce de Çanta Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published