Suna Dumankaya Siyah Nokta Temizleme Maskesi

, , Leave a comment

suna dumankaya siyah nokta temizleme maskesi

suna dumankaya siyah nokta temizleme maskesi

Ünlü güzellik uzmanı Suna Dumankaya siyah noktaları temizlemek için kullandığı cilt maskesini sizler için paylaştı. Maskenin tarifini yazılı olarak aşağıdan okuyabilirsiniz. Ayrıca Suna Dumankaya’nın konuyla ilgili videosuna da youtube aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Siyah Nokta Maskesi

Gerekli malzemeler;

  • 1 tatlı kaşığı mısır unu
  • Eşit miktarda kil, krem ve su

Yapılışı;

Bu malzemeleri bir kapta karıştırıp boza kıvamına getirerek yüzünüzün tamamına sürüyorsunuz. 5 dakika kadar beklettikten sonra ovarak çıkartıyorsunuz. Bunu bir hafta tekrarlarsanız siz de porselen cilt sahibi olabilirsiniz. Suna Dumankaya siyah nokta temizleme maskesi bu kadar basit ve etkili.

Ayrıca bu peeling üzerine bir de buhar banyosu yaparsanız çok daha faydalı olacaktır maskenin etkisi. Buhar banyosunu da kısa yoldan bir tencerenin içinde su kaynatıp üzerine eğilerek yapabilirsiniz. Buharın etrafa kaçmasını önlemek için bir havlu ile başınızı örtebilirsiniz. Suna Dumankaya‘nın ki kadar etkili olmasa da bir diğer siyah nokta giderici cilt maskesi için tıklayın.

Daha önce de Cilt Beyazlatma Nasıl Yapılır konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published