Topuklu Ayakkabı Modelleri

, , 1 Comment

topuklu ayakkabı modelleri

topuklu ayakkabı modelleri

Bayanlar için ayakkabıda moda 2013 sezonu başlıyor. Baharın kapıda olması nedeni ile topuklu ayakkabı pazarı tekrar hareketlendi. Bu sezon vitrinlerde göreceğimiz modeller; hiç şüphesiz ki burnu açık topuklu, dolgu topuklu, mantar topuk, ince topuklu modellerdir.

Günlük hayatımızda rahatlıkla kullanabileceğiniz model olarak dolgu topuklu ayakkabıları öneririz. Dolgu topuğun modelleri arasında yeri çok farklıdır. Rahatına düşkün olan bayanların kurtarıcı olan dolgu topuklar ile birlikte şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Topuklu ayakkabı modelleri her yaştan kadının gözdesidir. Ayakkabı dünyasının baş köşesinde yer alan topuklu ayakkabılar, kadınların şıklık yarışında kullandıkları en etkili araç olmaya devam ediyor. Güzel ve şık görünmenin yolunun modaya uygun kaliteli bir topuklu ayakkabıya sahip olmaktan geçtiğini herkes bilir. Öte yandan, son birkaç sezondur oldukça rağbet gören erkek topuklu ayakkabı modelleri, beyler arasında da yeni bir trendin habercisi niteliğinde. Önceden sadece kadınlar tarafından moda dünyasının yıldızı olarak görülen yüksek topuklu ayakkabılar günümüzde daha uzun görünmek isteyen erkeklerin de bir kurtarıcısı olarak karşımıza çıkıyor.

Topuklu ayakkabı kadınlar için başlı başına bir tutku. Ayakkabı birçok kadının tutkusu zaten bu belirgin bir durum ama topuklu ayakkabı daha ayrı bir yerde duruyor.

Bayanların diğer bir tercihi de platform topuklar. Platform ayakkabıları artık günlükte kullanma şansımız oldukça fazla, platform ayakkabılar da renk seçeneği de diğer ayakkabı türlerin de olduğu gibi oldukça zengin. Sitemizdeki abiye ayakkabı modelleri başlıkla yazı da ilginizi çekebilir.

Daha önce de Yazı Defacto İle Getirin Karlı Çıkın! konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

One Response

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published