Topuz Saç Modelleri

, , 1 Comment

topuz saç modelleri

topuz saç modelleri

Topuz saç modelleri özel gecelerin vazgeçilmezidir. Özellikle düğünlerde gelin ve davetliler bu modeli tercih ederler. Çünkü gösterişlidir ve böyle özel günler için tasarlanmıştır bu saç modelleri. Ayrıca düğünlerde ve özel gecelerde bayanlar takılarıyla geldiğinden takıları göstermenin en önemli yoludur topuz saç modelleri. Straplez bir elbise ile topuz saçlar bütün takılarınızı gözler önüne serecektir.

Topuz saç modelleri bayanlara bir zarafet kattığından sıklıkla tercih edilmektedir. Gündelik hayatta kullanmak için de aslında çeşit çeşit topuz modelleri deneniyor. Aşağıdaki foto galerimize bakarsanız ordan da görebileceğiniz gibi dağınık topuzlar günlük hayatta sıkça karşımıza çıkabiliyor. Bunun sebebi yapılışının kolay olması ve bu modelin kullanışlı olmasıdır. Yoğun bir iş temposunda çalışırken saçlarınızı arkadan toplayıp bir kalemle tutturmanız, size şık bir görünüm kattığı gibi yoğun bir iş kadını havası da katar.

Galalarda özel gecelerde vs. ünlülerin büyük bir çoğunluğu daha şık görünmek adına topuz modelleri tercih ederler. Saç modelleri kategorimizden ünlülerin kullandıkları saç modellerini ve 2013 yılında hangi saçların moda olacağını görebilirsiniz. Konuyla ilgiliz paylaşmak istediğiniz fotoğraflar varsa bunları bize yorum kısmından ileterek sitemizde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Daha önce de 2013 Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

One Response

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published