Tuba Büyüküstün Saç Modelleri

, , Leave a comment

tuba büyüküstün

tuba büyüküstün

Tuba Büyüküstün saç modelleri son zamanlarda Büyüküstün’ün yeni dizisi “20 Dakika” ile beraber konuşulur hale geldi. Genel itibariyle sade ve gösterişten uzak saçları tercih ediyor güzel oyuncu. Aşağıya bu birbirinden güzel saç modellerini görebilmeniz için bir fotogaleri ekledik.

14.08.2015 Güncelleme: Tuba Büyükstün 2015 yılında tekrar kısa saç modeline döndü. Bu fotoğrafı da galerimize ekledik.

Tuba Büyüküstün saç rengi olarak koyu kestaneyi tercih ediyor. Çok nadiren de olsa kızıl saçla görebiliyoruz ama. Bu kadar sade saçların bu denli güzel gözükmesinin arkasındaki sebep aslında Tuba Büyüküstün’ün doğal bir güzelliğe sahip olması. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünde henüz öğrenciyken reklam filmlerinde rol almaya başlayan Tuba Büyüküstün, üniversiteyi bitirince oyunculuğa başladı.

Son 1.5 yıldır özel hayatındaki evlilik ve ikiz çocuklarının doğumu gibi sebeplerden dolayı ekranlardan uzak olan oyuncu bu yıl yeni dizisiyle ekranlara döndü ve bizim de bu konuyu açmamıza sebep oldu :). Şimdi özgeçmişe son verip asıl konumuz olan Tuba Büyüküstün saç modelleri galerimize geçelim. Ayrıca diğer Türk ünlülerin saç modelleri için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha önce de Ceyda Ateş Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published