Uzun Etek Modelleri

, , Leave a comment

uzun etek modelleri

uzun etek modelleri

Geçen sezonda oldukça tercih edilen uzun etekler, 2013 yılı sezonunda da karşımıza çıkıyor. Hem günlük hem de şık bir görünüme sahip olmak isteyen bayanların tercihi uzun etek modelleridir. Uzun etekleri düzgün fiziğe sahip olan bayanların kullanmasını önererek rahatça da kombinleyebilirsiniz. Sade bir tişört ile birlikte yüksek belli uzun bir eteği takacağınız aksesuarlar ile birlikte şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Rahatına düşkün bayanların tercih ettiği yüksek belli uzun etekleri dolgu topuklu bir ayakkabı ile ya da düz bir babet ile birlikte kullanabilirsiniz.

En çok dikkat eden uzun etek modelleri çizgili, desenli ve tül ağırlıkta olan modeller. Kombin etmesi en kolay olan ve günlük yaşamda rahat, şık görünmenin alternatif giyim yollarından biri olan uzun etek modelleri 2013 koleksiyonlarını beğeneceğinizden eminiz.

Uzun eteklerin en çok tutulan modelleri düz, pileli, fırfırlı ve yüksek belli olan modelleridir. Kombini kolay olan uzun eteklerde bu Etek seçimini yaparken dikkat etmeniz gereken bir takım şeyler vardır. Örneğin alacağınız uzun eteğin vücut yapınıza uymasıdır. Vücut yapınızı iyi tanıyın ve buna uygun modelleri tercih edin. Aydınlık ortamlara girdiğinizde vücudunuzun iç hatlarının ortaya çıkmasını istemiyorsanız kumaş kalitesine önem vermelisiniz. Kazaya kurban gitmek istemiyorsanız, etek boyunun da çok fazla uzun olmamasına özen gösterin. Benzer bir konu için ciddimi.com sitesine bakabilirsiniz.

Daha önce de Kurukafa Ayakkabı Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published